Epic Games Store’da Haftanın Bedava Oyunları Ortaya Çıktı

Epic Games Store her hafta olduğu gibi bu hafta da perşembe günü iki bedava oyunla birden karşımıza çıkacak. Toplam Steam değerleri 184 TL olan iki tatlı mı tatlı oyun bu hafta bizleri bekliyor.

Steam’in TL kararının ardından Epic Games Store imdadımıza yetişiyor.

20 Kasım’da ülkemizde artık dolar üzerinden satış yapmaya başlayacak Steam’in aksine fiyatları hala TL cinsinden sunmasının yanında her hafta verdiği bedava oyunlarla kalplerimizi çalan Epic Games Store kütüphanelerimizi oyunla doldurmaya devam ediyor.

Bu haftanın ilk oyunu Steam’de 159 TL olan F.I.S.T.: Forged In Shadow Torch olacak.

Bir tavşan ne kadar ölümcül olabilirse o kadar ölümcül ve öfkeliyiz! Dieselpunk atmosferi ile oyuncuyu içine çeken yapım Metroidvania türünün hoş bir örneği. Devasa mekanik yumruğumuzu kuşanıp dostumuz için kendimizi eskiden terör estirdiğimiz sokaklara attığımız oyunun başında vaktin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

Turnip Boy Commits Tax Evasion ise biraz rahatlamak isteyenlerin imdadına yetişiyor.

Vergilerle başımız dertte, üstelik bir turp olsak bile! Yozlaşmış bitkilerden oluşan hükümeti devirebilmek için en büyük kozlarımızdan biri olan vergi ödememenin en büyük silahımız olduğu yapın hayli enteresan olaylara gebe.

Peki tüm bu oyunlara ne zaman bedava sahip olacağız?

Epic Games Store her zaman olduğu gibi perşembe günü, yani 2 Kasım tarihinde bu oyunları tüm aboneleri için ücretsiz olarak sunacak. Her iki oyunu da bir hafta boyunca ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x