Survivor All Star’da Acun Ilıcalı, Nagihan’ı diskalifiye etmek istedi! Ortalık karıştı

İkinci eleme adayı çıkan Özgür, düello hakkındaki düşüncelerini ifade etti. Özgür, “Nedeni ne olursa olsun. Sakat mısın, hasta mısın veya hiçbir şeyin yok ona rağmen mi sayı alamıyorsun? Benim gibi ayların verdiği yorgunlukla, böyle bir vücudun kapatmış mı kendini? Ne olursa olsun, sayı alamazsan konseyde isminin çıkması gayet doğal. Survivor’ın bir yarışta ilk defa çıktığım 5 oyunu da kaybettim. ” dedi.

‘KİMSE RAKİBİNİ BESLEMEK İSTEMİYOR’

Yunus Emre, “Konseyin öncesinde Merve ablam çok ağır bir düello darbesi aldı. Bu dönemlerde kimse rakibini beslemek, büyütmek istemiyor. Herkes bir an önce işi bitsin ve buradan gitsin, eline ayağına dolanmasın istiyor. Merve de, 5 Survivor geçirmiş, gerçekten burada elimize, ayağımıza dolanacak biri”şeklinde konuştu.

‘KENDiMi YALNIZ HiSSEDiYORUM’

Merve Aydın, “Kendimi çok yalnız hissediyorum. Özellikle son 10 gündür aşırı derecede yalnız hissediyorum. Bir şeyleri paylaşabileceğim, kendimi anlatabileceğim arkadaşım, dostumun yanında olmadığını düşünüyorum. Bu da beni gerçekten çok üzüyor. Belki de bilmiyorum 5 ayın verdiği bir birikim var üzerimde. Ondan dolayı da böyle olabilirim. Sanki herkes böyle üstüme üstüme geliyormuş gibi hissediyorum.” ifadelerini kullandı.

DOKUNULMAZLIK OYUNU

Dokunulmazlık oyununda Mavi Takım, Kırmızı takıma karşı 12-7 galip geldi. Takım ödül olarak pizza yedi.

ORTALIK KARIŞTI

Acun Ilıcalı, konseyde Nagihan Karadere’nin düelloda yarışamayacağı için veda edeceğini açıkladı. Nagihan itiraz etti, ortalık bir anda gerildi. Nagihan’ın ısrarla yarışma isteğine, Ilıcalı razı geldi. Nagihan haftanın en kötü performansı olarak 3.eleme adayı oldu.

SON ELEME ADAYI

Konseyde Hilmi Cem ve Nefise 3 oy aldı. Takım kaptanı olan Nefise de, doğal olarak Hilmi Cem’in potaya soktu. Son eleme adayı Hilmi Cem oldu. 

Düellonun ilk turunda Nagihan ile Hilmi Cem, Özgür ile Merve karşılacak.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x